20th Century Jewelry

nl en

Vintage sieraden: Uniek, Leuk en Duurzaam!

835 Nederlands zilveren armband en ring van de zilversmid E.J. Brinkert uit 1975 (Schoobhoven).

Black agate zwart agaat agaten 835 silver zilveren ring bracelet armband spang cuff EB3 E.J. Brinkert vintage modernist Dutch Nederlands 1975 1.jpg

Prijs: € 225,00



Omschrijving:

835 Zilveren armband met ring van de edelsmid E.J. Brinkert. In deze modernistische armband en ring zijn mooi geaderd zwart agaat verwerkt. Beiden volledig gesigneerd met onder andere het meesterteken, het jaarletter voor 1975 en het minervakopje met een m dat staat voor Schoonhoven. Een prachtige robuuste set. De ring weegt 20,3 gram en de armband weegt 26,6 gram.

Maten:De ring heeft een binnendiameter van 17,5 mm, de kop is 31 mm lang en 20 mm breed. De armband is geschikt tot een polsomvang van ca. 16,5 cm. De agaat in de armband is 31 mm lang en 21 mm breed.
Signering:835, EB3 (= E.J. Brinkert), jaarletter p voor 1975 en het Minervakopje met m voor Schoonhoven.
Conditie:Zeer goede tot uitstekende vintage conditie.



betaalmanieren esty

Copyright © 2025 Vintage Jewels. All rights reserved